before after

ÖNCE & SONRA: BİR KARAR İLE BAŞLAYAN MÜTHİŞ DEĞİŞİM

Jun 26, 2019 | FITNESS, YAŞAM

Spora kararlı bir biçimde başlayan Burcu Kılınc, MACFit Metrogarden eğitmenlerinden Engin Nuri Bolat ile çalışarak 38 kilo verdi.

“Üniversiteyi bitirip iş arama sürecinde hareketsiz bir yaşam ve stres dolayısıyla çok kilo almıştım. Kilo verme serüvenim bir gün tartıda 86 kg olduğumu görmemle başladı. Artık içinde bulunduğum vücudun bana ait olmadığına kanaat getirdim ve değişmek istediğime karar verdim. Hemen bir spor salonuna kayıt olarak bu süreci doğru bir şekilde desteklemek istedim. Amacıma en uygun salon olarak da MACFit Metrogarden şubesini seçtim. İlk haftadan sonra Engin Nuri Bolat hoca ile tanıştım ve hayatımın değişim sürecine adım atmış oldum. Kendisi hemen bir test yaparak durumuma baktı ve bedenime, fiziksel, biyolojik durumuma en uygun antrenman programını yaparak bir an önce çalışmalara başlamamızın doğru olacağını söyledi.

before after

Gelişimimi gördükçe daha da motive olarak ilerledik. Engin Nuri Bolat hocam beni o kadar doğru bir şekilde çalıştırdı ki sağlıklı bir şekilde kilo veriyor ve fit bir görünüme kavuşuyordum. Bu gelişim hem beni hem de Engin Hocamı fazlasıyla mutlu ediyordu. Bir yıl sonunda 50’li kilolara düşmenin sevinciyle beraber, antrenmanlarımız artık çok daha başka bir boyut kazandı.

Şu anda 48 kiloyum gayet sağlıklıyım ve ikamet adresim Ataşehir olmasına rağmen Engin Nuri Bolat hocam için Çekmeköy MACFit Metrogarden’a geliyor ve antrenmanlara devam ediyorum.

Şu an daha özgüvenli ve mutluyum, hayata karşı umut doluyum. Engin Nuri Bolat hocam sayesinde hayatım çok başka bir anlam kazandı. Kendisine hayatıma dokunduğu ve sadece bir hoca olarak kalmayarak samimi, içten ve arkadaşça desteklerini asla esirgemediği için çok teşekkür ederim.”

before after