MACFIT’TE SPOR YAPAN 200 BİN KİŞİ OLDUK

Nov 26, 2018 | YAŞAM

Spor tutkunlarının favori adresi olarak 200 bininci üyemizi ona yaptığımız bir sürprizle kutladık.

Artık 200 bin kişilik bir aile olduk! Mars Sportif olarak MAC ve MACFit markalarımızla, Türkiye’nin 12 şehrindeki 84 kulübümüzde spor tutkunlarına hizmet veriyoruz. Üyelerimizin sayısı hızla artarken kısa zaman önce 200 bin üyeye ulaştık ve kocaman bir aile olduk. Bunu kutlamak içinse aramıza katılan 200 bininci üyemiz Duygu İriç’e ömür boyu üyelik hediye ettik.

Her zaman daha fazla kişiyi sporla tanıştırmayı ve hayatlarına düzenli spor alışkanlığını katmayı amaçlıyoruz. Bunun için de MACFit kültürünü, kalitesini ve ücretsiz sunduğumuz grup derslerini en uygun lokasyonlarda üyelerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Sporun bir yaşam tarzı haline gelmesine ve Türkiye’yi daha fit bir hale getirmeye katkıda bulunmak istiyoruz. Bu nedenle Türkiye’nin en büyük spor kulübü zinciri olarak fit olmak isteyen herkese özel tasarlanmış MACFit kulüplerimizle yüzbinlerce kişinin spor yapmasına yardımcı oluyoruz. Kısacası tüm üyelerimizin ‘En yakın spor arkadaşı’ olmak istiyoruz.

Artık Duygu İriç de MACFit ailesinin ayrıcalıklı bir parçası oldu, hem de ömür boyu! Bizim için her biri birbirinden değerli olan üyelerimize yapacağımız bunun gibi harika sürprizlerin devamı gelecek.

Tags: MACFit