life fitness kosu bandi

KOŞU BANDINDA MAKSİMUM KONFOR

Dec 27, 2019 | FITNESS

Patentli Lifespring ™ amortisörleri ile oluşturulan şok emici sistem dizlerine ve eklemlerine binen baskıları %30 oranında azaltıyor.

Kardiyo egzersizlerinin önemli bir kısmını oluşturan koşu, bazen beraberinde diz ve eklem sorunlarını da getirebiliyor. Life Fitness markasının koşu bantları ise sahip olduğu patentli Lifespring™  amortisörleri ile oluşturulan FlexDeck® Şok Emici Sistemi sayesinde diz ve eklemlere binen baskıları normal yüzeylere oranla %30 oranında azaltıyor. Böylece sakatlanma risklerini de minimuma indirmiş oluyor.

life fitness kosu bandi

Lifespring™ amortisörler şok emici bir malzeme olan elastomerden üretiliyor. Bu malzeme kauçuğun tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra ekstra bazı mükemmel özellikler de barındırıyor; örneğin kauçuktan 10 kat, üretandan 20 kat daha dayanıklı olması gibi. Bu ileri teknolojilere sahip absorbsiyon sistemi böylece kullanılan diğer pek çok sistemin önüne geçiyor.

Life Fitness koşu bantları orijinal performans parametrelerini milyonlarca kullanımda bile korumuş oluyor. Kısacası Life Fitness koşu bantları ilk kullanımdan itibaren kullanım ömrü boyunca senin için harika bir koşu deneyimi sağlamış oluyor