nike superrep

GRUP DERSLERİNDE “SuperRep” DEVRİMİ BAŞLADI!

Jan 28, 2020 | FITNESS

Yeni nesil yüksek tempolu grup dersi SuperRep’in eğlenceli detaylarına hemen göz at!

Artık fit olma zamanı sadece yaz ayları değil, dört mevsimin tamamı! Gerek açık hava antrenmanları ve koşuları, gerekse kulüplerde sana sunulan olanaklarla spora bahane bulmadan her zaman aktif kalabilirsin.

Hatta senin için sporu daha keyifli hale getirmek amacıyla düzenlenen organizasyonları da sayarsak hedefin ulaşman artık çok daha kolay! Bunlardan biri de geçtiğimiz günlerde dört Nike Master Trainer eşliğinde, tam tamına 200 kişinin birlikte terlediği SuperRep partisi.

MAC ve Nike ortaklığında düzenlenen organizasyonlardan en yenisi olan SuperRep HIIT antrenmanı, hız-denge-güçlenme ve yağ yakımı için tasarlanmış çok eğlenceli bir antrenman. Çeşitli bölümlerden ve farklı tekniklerden oluşuyor, yani monotonluktan uzak, limitlerini ve seni zorlayan yüksek tempolu bir grup dersi. 

50 dakika süren bu grup dersini antrenmana özel tasarlanmış SuperRep ayakkabıyla deneyimlemeni tavsiye ediyoruz. Güçlü tabanı, esnekliği ve antrenmanda alacağın darbelere karşı dayanıklılığı ile bu zamana kadarki en rahat antrenman ayakkabısına sahip olacağına hiç şüphen olmasın. Özellikle sıçrama hareketlerinde ayağı kavraması, yana koşularda ayağını koruması ile antrenman sırasındaki performansını en üst seviyeye taşıyacak.

Bu SuperRep partisini kaçırdıysan üzülme, çünkü seçilmiş kulüplerde Nike eğitmenleriyle birlikte düzenlenen bu antrenmanı sen de deneyimleyebilirsin. 

Yazar: Figen Yorgancıoğlu Uğur – Nike Master Trainer